Zostań kreatywnym przedsiębiorcą

Zapraszamy do udziału w konkursie „Pomysł na Biznes”

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej rozpoczyna nabór do XIX edycji Konkursu „Pomysł na Biznes” w ramach projektu „Start-up. Pomysł na własną firmę opartą na innowacjach/wynikach prac naukowych”. Projekt skierowany jest do środowiska akademickiego Polski południowo-zachodniej, w szczególności do studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników naukowych uczelni Wrocławia, Opola i Zielonej Góry. Udział w projekcie jest bezpłatny, współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz WCTT.

 

Autorzy najlepszych projektów otrzymają nagrody w postaci m.in. preferencyjnego wynajmu miejsca w Dolnośląskim Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, nieodpłatnych pakietów usług prawno-księgowych, doradztwa, szkoleń oraz oprogramowania do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w szkoleniach wprowadzajacych w tematyke przedsiębiorczosci akademickiej, które odbędą się w siedzibie WCTT przy ul. Smoluchowskiego 48 we Wrocławiu. Szkolenia te są wstępem do częsci konkursowej, a jej uczestniczy otrzymają podręcznik, który stanowi kompendium wiedzy przekazywanej w dalszych etapach konkursu. Harmonogram XIX edycji konkursu >>

 

Nabór wstępnych pomysłów na biznes odbędzie się w okresie od 14 kwietnia 2014 do 9 maja 2014 r. (do godz. 12:00). Autorzy najlepszych pomysłów mają zagwarantowany udział w kolejnych etapach konkursu. Regulamin oraz niezbedne formularze zgłoszeniowe do konkursu znajdują się w zakładce [Pliki do pobrania]

 

Informacje oraz zapisy:

O konkursie

Fotolia_6956092_s_thumb

Konkurs "Pomysł na biznes" jest projektem współfinansowanym ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny!

 

Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników uczelni wyższych z województw dolnośląskiego, opolskiego oraz lubuskiego.