O konkursie

Fotolia_6956092_s_thumb

Konkurs "Pomysł na biznes" jest projektem współfinansowanym ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny!

 

Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników uczelni wyższych z województw dolnośląskiego, opolskiego oraz lubuskiego.

 

 

Autorzy najlepszych projektów otrzymają nagrody w postaci m.in. preferencyjnego wynajmu miejsca w Dolnośląskim Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, nieodpłatnych pakietów usług prawno-księgowych, doradztwa, szkoleń oraz oprogramowania do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Informacje:

  • Marcin Suchożebrski, tel. 71 320 41 79, e-mail: startup@wctt.pl

Zakończenie realizacji projektu

Fotolia_8328278_s_thumb

Informujemy, że w dniu 23 października zakończyliśmy realizację projektu uroczystą Galą wręczenia nagród laureatom XIX edycji konkursu.

Po rozdaniu nagród dla uczestników konkursów odbyła się część informacyjno-szkoleniowa na temat możliwości dalszego pozyskania finansowania biznesów zarówno z funduszy unijnych jak, rynku bankowego jak i z rynku kapitałowego. Głównymi prelegentami w tej części będą panowie Leszek Dudzik (właściciel firmy Eurowektor) oraz Krzysztof Górka (prezes zarządu Blue Oak Advisory).