DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSÓW!

Fotolia_4971078_s_thumb

DEMO DAY – przedstaw swój biznes inwestorowi.
(23 października)

Przy wsparciu Blue Oak Advisory, proponujemy Państwu również wyjątkową możliwość spotkania się z przedstawicielami biznesu, którzy dla wybranego przez nich projektu (także tych na bardzo wczesnym jego etapie rozwoju) zaproponują konsultacje i doradztwo w pozyskaniu finansowania.

 

Wszystkich tych z Państwa, którzy są gotowi „wypłynąć na szerokie wody” oraz stawić czoła przedstawicielom biznesu i publiczności, proszę o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego oraz przygotowanie kilku minutowej prezentacji siebie i swojego pomysłu. W zależności od deklarowanej frekwencji powyższe spotkanie rozpocznie się późnym popołudniem 23 października. Postaramy się stworzyć miłą, nieformalną atmosferę.

 

Osoby, które chcą wziąć udział w DemoDay proszę o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem: http://goo.gl/forms/MkhyooahPm  – szczegółowe informacje znajdują się wewnątrz formularza.

Zakończenie realizacji projektu

Fotolia_8328278_s_thumb

Informujemy, że w dniu 23 października (czwartek) o godzinie 9:00 w naszej siedzibie odbędzie się uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom XIX edycji konkursu na którą zapraszamy wszystkich dotychczasowych uczestników.

Po rozdaniu nagród odbędzie się obszerna część informacyjno-szkoleniowa na temat możliwości pozyskania finansowania dla Państwa obecnych i przyszłych biznesów zarówno z funduszy unijnych (nowa perspektywa) jak i z rynku kapitałowego. Głównymi prelegentami w tej części będą panowie Leszek Dudzik (właściciel firmy Eurowektor) oraz Krzysztof Górka (prezes zarządu Blue Oak Advisory) – noty biograficzne znajdą Państwo na końcu niniejszej wiadomości.

 

Osoby, które chcą wziąć udział w gali lub części szkoleniowo-informacyjnej proszę o wypełnienie do 17 X formularza znajdującego się pod adresem: http://goo.gl/forms/MkhyooahPm  – szczegółowe informacje znajdują się wewnątrz formularza

O konkursie

Fotolia_6956092_s_thumb

Konkurs "Pomysł na biznes" jest projektem współfinansowanym ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny!

 

Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników uczelni wyższych z województw dolnośląskiego, opolskiego oraz lubuskiego.

 

 

Autorzy najlepszych projektów otrzymają nagrody w postaci m.in. preferencyjnego wynajmu miejsca w Dolnośląskim Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, nieodpłatnych pakietów usług prawno-księgowych, doradztwa, szkoleń oraz oprogramowania do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Informacje: